חוות בריאות ייחודית
מרכז בריאות לריפוי ודרך חיים

נופש בריאות בתנאים אידיאליים לריפוי

אצלנו משיגים בריאות אמיתית בדרך הטבעית של הגוף והנפש. התרופה העיקרית היא מאמץ אישי ועקבי, המעורר ומאפשר ריפוי עמוק מן השורש.  

תקבלו תכנית תזונה, סדנאות והדרכה להשגת המטרות הרפואיות, הרגשיות והרוחניות, תוך ניתוח מעמיק של בדיקות ותיאום ציפיות.

התכנית מותאמת אישית: תזונה, צום, הליכה, ריצה, שחייה, פילאטיס, יוגה, ריקוד, טיולים בטבע ומדיטציה. הקפדה על היגיינת שינה וגוף וקשר אנושי תומך.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אודות מרכז הבריאות

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אודות מרכז הבריאות

תכניות בית הבריאות:

*מותאמות אישית ומאפשרות דיוק מירבי לריפוי מעמיק

תזונה מבוססת מים​​
מסגרת תומכת לצומות מבוססי מים למשך מספר ימים ועד מספר שבועות. התכנית כוללת את ימי ההכנה שלפני ואת הימים שאחרי. ימים אלו חשובים במיוחד להצלחה וכוללים תכנית תזונה מוקפדת וחזרה בטוחה לאכילה. התהליך בסביבה מוגנת ותומכת מאפשר מנוחה, הרפייה, שחרור מכל דאגה ומענה מיידי לכל צורך גופני ונפשי.
למאמר על צום מים
תזונת מיצים
תזונת מיצים למשך מספר ימים ועד מספר שבועות המבוססת על מיצוי נוזלי של ירקות ופירות מופרדים מהקליפות והסיבים. משקאות מרוכזים ברכיבי תזונה זמינים לספיגה במצבים של מחלות בדרכי העיכול. תזונת מיצים מותאמת אישית מאפשרת אספקת אנרגיה הכרחית, מילוי מאגרים והעשרת הגוף בוויטמינים ונוגדי חמצון מגוונים ומרוכזים.
תזונה עשירה ומגוונת
תוכנית מותאמת לכל אדם ומצבו הבריאותי והרגשי. אנו מכינים 3 ארוחות יומיות, מגוונות מעשרות סוגים של ירקות, דגנים, קטניות ואגוזים. התזונה שאנו מציעים הוכחה כיעילה להתמודדות ולהתגברות על מחלות רבות והתמכרויות. במהלך השהות לומדים על דרכי הבישול וההכנה של המזון המבריא והטעים.
מקורות המזון
אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים הגדלים ברובם באזור הגליל והגולן. התוצרת אורגנית ונמצאת ברובה תחת פיקוח ומעקב של אלירן בכל שלבי הגידול והאסיף.אנו מלקטים ומשלבים גם צמחי-בר ייחודיים.אנו משתמשים גם בידע ובניסיון שברשותנו לשילוב של צמחי-בר מקומיים.
גלריית שטחי גידול
שקופית קודמת
שקופית הבאה

צום מים וצום רפואי

מסגרת תומכת לצומות מים בפיקוח, למשך מספר ימים ועד מספר שבועות. התכנית כוללת את ימי ההכנה שלפני ואת הימים שאחרי. ימים אלו חשובים במיוחד להצלחה וכוללים תכנית תזונה מוקפדת וחזרה בטוחה לאכילה. התהליך בסביבה מוגנת ותומכת מאפשר מנוחה, הרפייה, שחרור מכל דאגה ומענה מיידי לכל צורך גופני ונפשי.

תזונת 'צום' מיצים

תזונת מיצים המכונה לעתים בטעות ‘צום מיצים’ למשך מספר ימים ועד מספר שבועות המבוססת על מיצוי נוזלי של ירקות, פירות, אגוזים וזרעים המופרדים מהקליפות והסיבים. משקאות מרוכזים ברכיבי תזונה זמינים לספיגה במצבים של מחלות בדרכי העיכול.  תזונת מיצים מותאמת אישית מאפשרת אספקת אנרגיה הכרחית, מילוי מאגרים והעשרת הגוף בוויטמינים ונוגדי חמצון מגוונים ומרוכזים.

תזונה עשירה ומגוונת

תוכנית מותאמת לכל אדם ומצבו הבריאותי והרגשי. אנו מכינים 3 ארוחות יומיות, מגוונות מעשרות סוגים של ירקות, דגנים, קטניות ואגוזים. התזונה שאנו מציעים הוכחה כיעילה להתמודדות ולהתגברות על מחלות רבות והתמכרויות. במהלך השהות לומדים על דרכי הבישול וההכנה של המזון המבריא והטעים.

מקורות המזון

אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים הגדלים ברובם באזור הגליל והגולן. התוצרת אורגנית ונמצאת ברובה תחת פיקוח ומעקב של אלירן בכל שלבי הגידול והאסיף.

אנו מלקטים ומשלבים גם צמחי-בר ייחודיים.

תזונה מבוססת מים​

המרכז מציע מסגרת תומכת לצומות מבוססי מים למשך מספר ימים עד מספר שבועות. תוכנית הליווי כוללת ימי ההכנה שלפני הצום ואת הימים שלאחריו. ימים אלו חשובים במיוחד להצלחתו של התהליך והם כוללים תכנית תזונתית מוקפדת וחזרה בטוחה לאכילה. הצום מאפשר מנוחה והרפיה עמוקים בגוף ובנפש בסביבה מוגנת ותומכת המאפשרת שחרור מכל דאגה ומענה לכל צורך. 

תזונת מיצים

תזונת מיצים למשך מספר ימים ועד מספר שבועות המבוססת על מיצוי נוזלי של ירקות ופירות מופרדים מהקליפות והסיבים. המשקה המתקבל מרוכז ברכיבי תזונה אשר זמינים ביולוגית לספיגה גם במצבים של מחלות בדרכי העיכול והפרעות ספיגה.  תזונת מיצים מלאה ומותאמת אישית למשך מספר ימים/שבועות מאפשרת את המשך אספקת האנרגיה ההכרחית לפעילויות יומיומיות, יחד עם מילוי של מאגרים והעשרת הגוף בוויטמינים ונוגדי חמצון בריכוזים גבוהים ומסוגים שונים.

תזונה עשירה ומגוונת

תוכנית תזונתית המותאמת אישית לכל אדם ומצבו הבריאותי והרגשי. השיטה נמצאה יעילה להתמודדות ולהתגברות על הפרעות האכילה הרגשית. במהלך השהות ניתנת גם אפשרות ללמוד ולהתנסות באופן מעשי בדרכי הבישול, העיבוד וההכנה של המזון הבריא. בהתאם לתכנית ולמצבו של כל אורח, תינתן גם אפשרות להשתלב ולקחת חלק מעשי בגידול וקטיף של ירקות, פירות, נבטים ושתילים, עשבי תבלין ותה במשק רב-גוני ונקי מחומרי הדברה.

מקורות התזונה והמיצים

אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים הגדלים באזור הגליל והגולן. התוצרת בעיקרה אורגנית ונמצאת ברובה תחת פיקוח ומעקב של אלירן בכל שלבי הגידול והאסיף בהתאם לעונות השנה.

אנו משתמשים גם בידע ובניסיון שברשותנו לשילוב של צמחי-בר מקומיים.

תכנית ביו-דינמית

התכנית התזונתית הינה דינמית וכך גם חומרי הגלם, הטעמים, המרקמים ודרכי העיבוד של המזון. 

על אף הדינמיות והשינויים, עקרונות ההכנה ואיכות חומרי הגלם נשמרים בקפידה.

התכנית בנויה בהתבסס על מחזורים של 14/21/28 ימים והיא כוללת: ימים של תזונה עשירה, מלאה ומגוונת, מבושלת וטרייה לסירוגין. ימים של משקאות מבוססי חלב משקדים ואגוזים, מיצים מירקות ופירות. צומות לסירוגין.

*התזונה המוגשת הינה טבעונית, טרייה, מבושלת ומעובדת בהתאמה אישית.

הטיפול בחוות הבריאות מתאים במחלות ובמצבים הבאים:

*במצבים מורכבים וליווי צום רפואי וצום מים בפיקוח, יש לפנות אלינו לבירור התאמה.

גלריית תמונות מחוות הבריאות:

חדרי אירוח אישיים וגינת בית הבריאות
הנוף מבית הבריאות
מתעוררים בזריחה, מתבוננים בשקיעה
האוכל
מטיילים בטבע
*טיולים ממושכים וקצרים, בהתאמה אישית וקבוצתית

אודות

אלירן דה-מאיו

מייסד בית הבריאות Online ויוצר האקדמיה ללימודי מַרְפֵּא ותזונה. בעל ניסיון עשיר בהוראה וליווי תהליכי ריפוי אישיים. ממייסדי חוות הבריאות מצפה אלומות.

מצאתי שהחוליה החסרה לריפוי (מלבד תזונה ותנועה) היא – קשר אנושי-אישי, במרחב מוגן ולאורך זמן. לכן בחרתי להקים את בית הבריאות ולטפח קשרי אמון מתמשכים ומבריאים. בו במשך מספר שבועות וחודשים, תחזור השליטה לחייכם.

eliran De Mayo
מרכז הבריאות - אלירן דה מאיו

אודות

אלירן דה-מאיו

מייסד בית הבריאות ויוצר האקדמיה ללימודי מַרְפֵּא ותזונה. בעל ניסיון עשיר בהוראה של אלפי תלמידים במסגרות לימוד שונות ובתחומי ידע מגוונים.

ככל שלמדתי יותר על גידול של צמחים בריאים, כך הבנתי התרחבה בנוגע לרפואה ובריאות האדם, ככל שלמדתי יותר על רפואה וגוף האדם, כך הבנתי התרחבה בכל הנוגע לגידול של צמחים ומזון למאכל. ככל שהתנסיתי יותר בשניהם, כך למדתי יותר ומקרוב על הגורמים והסיבות למחלות ובריאות – עצבות ושמחה, יחסי גומלין של ריחוק וקרבה בין בני-אדם.

בחרתי להקים את המרחב המוגן והמקצועי ההכרחי על מנת לטפח קשרי אמון מתמשכים ומבריאים. בו במשך מספר שבועות ואף חודשים, שבה לידיכם השליטה והאחריות לחייכם ובריאותכם.

eliran De Mayo
מרכז הבריאות - אלירן דה מאיו

מהעיתונות והטלויזיה:

מהעיתונות והטלויזיה:

פודקאסטים:

פודקאסטים:

הרצאות ומאמרים:

ליצירת קשר

לקבלת כל הפרטים והעלויות הירשמו כאן:

ליצירת קשר

לפרטים ועלויות הירשמו כאן:

אני כאן כדי להציע לכם את המרחב האולטימטיבי להחלמה,

Eliran De Mayo